O B S G r u p

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ


Alarm sistemleri ile yetkisiz kişilerin girişlerini kontrol altına alarak, soyguna ve hırsızlığa karşı çözüm sağlıyoruz. Hırsız alarm sistemi bileşenlerinin birbirleriyle doğru şekilde haberleşebilmesi ve farklı sistemlerle birlikte çalışabilmesi, doğru zamanda doğru alarmın oluşması ve kayıpların engellenmesi nedeniyle her kurumsal ortamda önemli bir ihtiyacı karşılıyor.

 

Alarm sistemleri; iş yerlerinizin, mağazalarınızın hırsızlıktan korunması, kötü niyetli kişilerin caydırılması, tehlike anlarında özel butonlar sayesinde gerekli birimlere acil bilgi gönderilmesine olanak sağlıyor. Ayrıca ortamdaki ölçülebilir değerlerin ani ya da büyük değişimlerinde alarm alma, su baskını, pencere kırılması, kapıların yetkisiz açılması gibi olaylarda, alarm oluşturma ve bilgi göndermeyi sağlıyor.

 

Akıllı telefon, şifre ve uzaktan kumanda cihazları ile işletilebilen bu sistemler, kontrollü açılış ve kapanış takiplerinin yapılmasına olanak tanıyor. Talep edildiği takdirde elektronik posta yoluyla da bu bilgiler tarafınıza iletilmektedir.

 

• Kablolu Alarm Sistemleri

• Kablosuz Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri