O B S G r u p

KURUMSAL

KURUMSAL


OBS Grup, kurulduğu günden bugüne ülke genelinde birçok proje içerisinde yer almış ve üstlendiği projeleri söz verdiği şekilde sonlandırmıştır. Sektör liderleri arasında yerini alan ve elektrik/elektronik sistemler alanında profesyonel bir çözüm ortağı olmayı başaran OBS Grup, deneyimli kadrosu ile işin projelendirilmesinden uygulanmasına, hatta eğitim sürecine kadar tüm aşamalarda etkin rol oynamaktadır.

 

Bugüne kadar vermiş olduğu hizmetler ve geliştirmiş olduğu çözümler neticesinde, %98 müşteri memnuniyeti oranına sahip olan OBS Grup, yeni teknoloji dünyayla anda takip eder ve işine entegre eder. Faaliyet gösterdiği günden itibaren sürekli olarak gelişen, değişen ve büyüyen bir ekibe sahip olan firma, “Doğru Proje ile Kolay ve Hızlı Çözüm” felsefesiyle ilerlemektedir. İşin başarılı bir şekilde yürütülebilmesi için ilk adımdan son adıma kadar her unsur büyük bir titizlikle gerçekleştirilir ve söz verilen sürede teslim edilir.

 

OBS Grup olarak amacımız; güncel teknolojileri aktif olarak kullanan ekibimizle müşterilerimiz için en doğru çözümü, en optimal sürede ve maliyette sunmaktır.

 

İlkelerimiz:

  • Her zaman verimli ve etkin çözümlerle müşteri memnuniyeti sağlamak
  • Doğru iş ortaklarını tercih etmek
  • İş ahlakını korumak
  • Çalışanların mutluluğunu sağlamak
  • Faaliyetlerimizde insana ve doğaya karşı sorumluluk bilinciyle hareket etmek